PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Business Market

Kontakt: n.dedkova@khkmsk.cz Datum konání: 26.09.2023
Místo: Etáž kinobar, Vítkovická 3369 Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Rádi bychom se Vám představili v novém světle, s novým konceptem našich akcí. Proto jsme se rozhodli pro Vás na konci září tohoto roku uspořádat Business market, na kterém se představí široké spektrum našich nových členských firem, a zároveň se velice rádi potkáme se zástupci firem naší, již dlouholeté členské základny.

Celá akce se proto uskuteční v Dolních Vítkovicích v prostorách kinobaru Etáže. Právě zde budou mít zástupci nových členských firem možnost od prezentovat body svého podnikání, své tvorby a celkově filozofii jejich firem. Business marketem chceme docílit přímého shledání a možného propojení mezi již členskými firmami a těmi novými. Zároveň chceme dát možnost široké veřejnosti poznat principy Krajské hospodářské komory Moravskoslezského kraje.

Pro návštěvníky Business marketu bude celé odpoledne na své vinyly hrát ostravský DJ Soulphonique. Pro členské firmy jsme zajistili občerstvení v podobě drobného rautu, další možnost občerstvení bude jak na baru kinobaru Etáže, tak v prostorách kavárny COKAFE nebo u vyhlášeného ostravského food trucku MUTANT, který se specializuje na asijskou a mexickou kuchyni.

Jste tedy všichni srdečně zváni, 26. 9. 2023 od 14h v kinobaru Etáž.

Program:

Harmonogram marketu:

14:00 zahájení marketu
14:15 prezentace nových členských firem
15:00 DJ Soulphonique
15:30 raut pro členské firmy
15:30 MUTANT FAST FOOD
19:30-20:00 ukončení

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.