PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Teritoriální seminář o obchodních příležitostech v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku

Kontakt: een@khkmsk.cz Datum konání: 27.09.2023
Místo: Hotel Imperiál Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Ve spolupráci s odborem ekonomicko-vědecké diplomacie Ministerstva zahraničních věcí  s a projektem Enterprise Europe Network si Vás dovolujeme pozvat na seminář o aktuálních obchodních a podnikatelských příležitostech pro české firmy v Dánsku, Finsku, Norsku a Švédsku.

Na semináři vystoupí s informacemi o finském a švédském trhu Daniel Horák, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Helsinkách a Martin Bašta, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR ve Stockholmu. Příležitosti na dánském a norském trhu představí online Oto Weniger, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Kodani a Ondřej Fiala, ekonomický diplomat Velvyslanectví ČR v Oslu. 

Účastníkům semináře budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí. 

Program:

9:00 - 9:15 zahájení semináře 


9:15 - 9:35 Ek. diplomat ZÚ Dánsko - online
9:35 - 9:50 Ek. diplomat ZÚ Finsko - prezenčně


9:50 - 10:00 přestávka 


10:00 - 10:20 Ek. diplomat ZÚ Norsko - online
10:20 - 10:35 Ek. diplomat ZÚ Švédsko - prezenčně


10:35 - 11:00 dotazy
11:00 - 12:00 individuální konzultace

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.