PŘIHLÁŠKY NA AKCE

HR Breakfast na téma budování značky zaměstnavatele

Kontakt: i.honusova@khkmsk.cz Datum konání: 22.09.2023
Místo: Harmony hotel Ostrava | 28. října 170 | 709 00 Ostrava-Mariánské Hory Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Sdílíme aktuální informace z HR a získáme návody pro naši náročnou práci. Tu nejlepší inspiraci přináší samotní HR!

Stejně jako kvalitní marketingová komunikace pomáhá v získání, přesvědčení a udržení vašich zákazníků, tak i správně vedená HR komunikace mění vnímání značky zaměstnavatele u vašich současných a budoucích zaměstnanců a pomáhá HR v celé řadě interních i externích procesů.

Na HR Breakfastu si pod vedením Radky Březíkové a Michala Boroviana ukážeme, jak koncepčně stavět komunikační HR strategii a koncipovat jednotlivá HR sdělení při využití digitálních kanálů komunikace.
Běžný workshop na toto téma běžně stojí kolem 20.000 Kč, vy jej budete mít zdarma.

Přivítají Vás klimatizované prostory s pohodlnou dostupnost a zajišťující vysokou míru komfortu a skvělého pohoštění: čerstvé ovoce, lehká snídaně, káva, výtečná svačina. Zahájení v 09:00 (konec ve 12:00). Dva bloky plné inspirace pro Vaši HR práci.

Rezervace snadno na: https://registrace.khkmsk.cz/
Účast pro členy KHK MSK zdarma, ostatní odborná veřejnost: 3.500 Kč za osobu. Počet míst je omezen, proto, prosím, neváhejte.

Nejste si jistí, zda je Vaše firma členem KHK MSK? Kompletní seznam členů najdete ZDE.

Přijďte si pro pořádnou dávku nápadů a motivace!

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.