PŘIHLÁŠKY NA AKCE

BOZP aktivně (druhý termín)

Kontakt: n.dedkova@khkmsk.cz Datum konání: 05.10.2023
Místo: Kino Bart Etáž, Vítkovická 3369, 702 00, Ostrava Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Jedná se o VIP kurz zaměřený na seznámení se s aktuálními postupy při řešení život ohrožujících stavů a jejich praktické osvojení. Součástí je modul teorie, modul praktického nácviku a modul reálných modelových situací na pracovišti.

Obsah ukázkového kurzu první pomoci:

Modul svižné teorie – aktualizace, chytáky a vychytávky.
Modul praktického nácviku – polohování a resuscitace na elektronických figurínách, praktický nácvik s tréninkovým defibrilátorem AED.
Modul Modelových situací (reálné scénáře, reálná maskování zraněných, reálná aktivita a zátěž).

Program:

9:00 - 10:15 Blok A - teorie + praktický nácvik
10:30 - 11:50 Blok B - modelové situace
11:50 - 12:00 Diskuze a závěr

Další informace:

Lektor:

Bc. Adam Žídek – absolvent SOŠ Požární Ochrany ve Frýdku-Místku. Absolvent Pedagogické fakulty Ostravské univerzity se zaměřením na vzdělávání dospělých.  Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik – BOZP.  Akreditovaný Instruktor první pomoci. Osoba odborně způsobilá v oblasti PO. Absolvent programu Neodkladná zdravotnická pomoc HZS ČR (Hasič – zdravotník).

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.