PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Business snídaně s nástrojem Canva

Kontakt: i.honusova@khkmsk.cz Datum konání: 29.02.2024
Místo: online Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Baví vás vytvářet pozvánky, příspěvky na sociální sítě či bannery na web? V únorové Business snídani si vyzkoušíme práci v grafickém nástroji Canva.

Ať již Canvu znáte, anebo je pro vás tento vizuální online nástroj úplnou novinkou, je pravděpodobné, že netušíte možnosti, které vám nabízí.

Zdaleka totiž neumí „jen” přípravu tiskových a online materiálů – samostatně, v co nejlepší kvalitě a za minimum času. Díky široké podpoře AI posune hranici vaši kreativity na netušenou úroveň: navrhne za vás textaci nebo obrázek, přeloží návrh do většiny jazyků nebo navrhne prezentaci.

V 90 minutách vám tyto možnosti na praktických ukázkách demonstruje David Svoboda – jediný verifikovaný expert Canvy v ČR.

Program:

Čas konání: 9:30 až 11:00

Další informace:

Pro členské firmy je vstup zdarma. 

Nečlenové: 500,- Kč vč. DPH

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.