PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Digitální konference - Přežije Vaše firma kybernetický útok?

Kontakt: n.dedkova@khkmsk.cz Datum konání: 24.04.2024
Místo: Imperial Hotel Ostrava, Tyršova 6, Ostrava 702 00 Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Zveme Vás na kybernetickou konferenci Přežije Vaše firma kybernetický útok?, která se uskuteční dne 24. 04. 2024 v Hotelu Imperiál v Ostravě.

 

Konference je zaměřena na poskytnutí přehledu o aktuálních hrozbách kybernetických útoků a způsobech, jak se jim úspěšně bránit.

 

Účastníci budou mít možnost získat znalosti od renomovaných odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti prostřednictvím přednášek a diskuzí.

 

Konferenci si klade za cíl nejenom zvýšit povědomí o kybernetických rizicích, ale také poskytnout účastníkům konkrétní nástroje a strategie, které jim pomohou chránit své firmy před možnými útoky a minimalizovat jejich dopady v případě, že k útoku dojde.

 

Přijďte se inspirovat, poznat nové přístupy a navázat užitečné kontakty s dalšími profesionály v oblasti kybernetické bezpečnosti.


VSTUP NA KONFERENCI JE ZDARMA.

Program:

  • - Přežije vaše společnost kybernetický útok?
  • - Qualys - Zautomatizujte rozpoznání interních a extermích hrozeb pro Vaší firmu
  • - Panelová debata- Testování lidí a procesu Q&A
  • - Dotační prostředky k podpoře kybernetického zabezpečení

Další informace:

Přednášející:

Marek Skalický - Technický manažer pro podniky střední a východní Evropy ve společnosti Qualys  

Ing. Jakub Šafařík, Ph. D. - Vedoucí oddělení speciálních projektů ve společnosti Foresight Cyber

Vladimir Jirásek - CEO, zakladatel a generální ředitel společnosti Foresight Cyber


VSTUP NA KONFERENCI JE ZDARMA.

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.