PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Školení Lean Six Sigma White Belt

Kontakt: i.honusova@khkmsk.cz Datum konání: 29.05.2024
Místo: KHK MSK, Výstavní 2224/8, Ostrava Cena: 699,00 KČ Pozvánka

Popis:

Tento intenzivní seminář je navržen tak, aby Vám poskytl komplexní přehled o metodologii Lean Six Sigma.
Seznámíte se s základními principy a nástroji, které jsou nezbytné pro zlepšování procesů a zvyšování kvality v jakémkoliv odvětví. ​

Cílová skupina: Seminář je ideální pro manažery, vedoucí týmů a pracovníky v oblasti kvality, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v oblasti procesního managementu a efektivity operací. Také je vhodný pro ty, kteří se chtějí seznámit s Lean Six Sigma metodologií a získat uznávanou kvalifikaci v této oblasti.
 

  Program:

  Program:

  Seznámení se základními technikami v oblastech:

  • Průběžného zlepšování procesů.
  • Omezení plýtvání ve výrobě nebo službách.
  • Efektivní řešení problémů.

  Další informace:

  Cena: Pro členy 699,-; pro nečleny 999,- vč. DPH. Způsob platby: Částku zašlete na účet KHK MSK 373630443/0300, nejpozději do 27. 5. 2024. Jako VS uveďte prosím 2405, specifický symbol = IČO Vaší firmy.

  Přihláška:

  Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.