PŘIHLÁŠKY NA AKCE

Mise českých firem a podnikatelů z oblasti vodohospodářství a odpadů do Chorvatska

Kontakt: een@khkmsk.cz Datum konání: 19.09.2023
Místo: Chorvatsko, Záhřeb Cena: Zdarma Pozvánka

Popis:

Mise českých firem a podnikatelů z oblasti vodohospodářství a odpadů do Chorvatska,

Mise proběhne v termínu od úterý 19. 9. do čtvrtka 21. 9. 2023 v chorvatském Záhřebu.


Účast na misi je bezplatná, účastníci si hradí ubytování a dopravu.

Program:

Předběžný program:
 

Úterý 19. 9. 2023

- odjezd z ČR
- příjezd českých účastníků v odpoledních hodinách
- networkingová schůzka/ přivítání na rezidenci velvyslance ČR v Chorvatsku Milana Hovorky (Jurjevska 27A, 10000 Záhřeb)
- ubytování
- volný program
 

Středa 20. 9. 2023
- seminář/kulatý stůl v prostorách Hrvatske vode (www.hrvatskevode.hr) (Ulica Grada Vukovara 220, Záhřeb). - představení českých firem, prezentace potřeb chorvatských partnerů
- oběd
- B2B a B2G jednání (za účasti zástupců jiných chorvatských měst a obcí, které se problematice vody a odpadů věnují a také tuto oblast potřebují řešit)
- slavnostní společenský podnik za účastni hlavních chorvatských partnerů z oblasti vodohospodářství a odpadů - večer v rezidenci velvyslance


Čtvrtek 21. 9. 2023
- odjezd do ČR

Další informace:

Bližší informace: Hana Simonová, Marcela Vontor een@khkmsk.cz

Přihláška:

Vyplněním „Formuláře pro přihlášení“ udělujete Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje se sídlem Výstavní 2224/4, Ostrava – Mariánské Hory, IČ: 47673192, svůj výslovný souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely (zveřejnění fotografie ze semináře na webu KHK MSK, zaslání prezentací na e-mail, pozvánky na další akce KHK MSK, apod.). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. V souladu s novým nařízením na ochranu osobních údajů (GDPR) jsme aktualizovali naše podmínky související s ochranou osobních údajů. Podrobně si podmínky můžete přečíst ZDE.